Хајлајтс и голови од Манчестер Јунајтед ФК vs Барнли ФК

Манчестер Јунајтед ФК на својот стадион го пречека Барнли ФК во рамките на Премиер лига, во Вторник, 26 12.

На натпреварот имаше вкупно 4 гола, но тие рамноправно беа распоредени помеѓу Манчестер Јунајтед ФК и Барнли ФК, па мечот заврши со резултат 2:2.

Сите шанси, акции и голови во хајлајтсот од натпреварот подолу на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/tisum.mp4?token=1514317298-3BdltbnpeJYFGL3i3nOxTY0SRr8QG4vxBcEqBLXVjU4%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Посети ја kladenje.mk и информирај се за најновите бонуси.