Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу АФК Бурнмаут и Вест Хем Јунајтед ФК

АФК Бурнмаут на својот стадион го пречека Вест Хем Јунајтед ФК во рамките на Премиер лига, во Вторник, 26 12.

Натпреварот помеѓу АФК Бурнмаут и Вест Хем Јунајтед ФК беше одличен за гледање. Секој тим постигна по 3 гола, па натпреварот заврши нерешено.

Видете ги најдобрите шанси и голови во хајлајтсот од натпреварот.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/xdsfn.mp4?token=1514311347-oXdX4rmUpCq85Wl3MLQUilKu82NtsFOth5OhBE4TyK4%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Прочитајте ја рецензија на обложувалницата на Bet365