Бартон Албион ФК vs Лидс Јунајтед ФК голови и хајлајтс

Во Вторник, 26 Декември, Бартон Албион ФК го пречека Лидс Јунајтед ФК во рамките на Чемпионшип меч.

Двата тима постигнаа голови на натпреварот, но на разочарување на домашната публика Лидс Јунајтед ФК постигна два, додека Бартон Албион ФК успеа да постигне само еден гол, па поради тоа го загуби натпреварот со 2:1.

Сите акции, голови и хајлајтс од натпреварот помеѓу Бартон Албион ФК и Лидс Јунајтед ФК.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/md5qz.mp4?token=1514317985-dr4%2BuFYyNvtYFRxvEzuUV1rygetgJ%2B0FNG3vzmpv9wg%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Играш прогресија на онлајн рулет? Провери ги сите информации за Мартингејл систем системот на casinobonus.mk.