Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Карабукспор и Трабзонспор

Во Недела, 24 Декември, Карабукспор го нагости Трабзонспор во рамките на Супер Лига натпревар.

Двата тима го пронајдоа патот кон противничкиот гол, но натпреварот заврши без победник.

Проверете ги најдобрите моменти од натпреварот во видеото на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/ic431.mp4?token=1514124179-LVfQ7O%2FYJDiTmKpan7LNC7N7ejO1SBjuxLZUcFfqFqo%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Обложувалници, рецензии, типови проверете ги најдобрите на kladenje.mk