Видео од натпреварот Евертон ФК vs Челси ФК

Евертон ФК на својот стадион го пречека Челси ФК во рамките на Премиер лига, во Сабота, 23 12.

На натпреварот не беше постигнат ниту еден гол.

Во хајлајтсот од натпреварот нема да најдете голови бидејќи истиот заврши 0:0, но тука се сите шанси, акции и најдобри моменти кои вредат да се погледнат.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/ri3mq.mp4?token=1514043505-8u4995OEAlu0%2Bs5Cti0LfjrLuKgyeqineiXjkoymHLM%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Види ги коефициентите што ги нуди Bet365 на kladenje.mk