Валенсија vs Виљареал Клуб де Футбол голови и хајлајтс

Во Сабота, 23 Декември 2017, Виљареал Клуб де Футбол му гостуваше на Валенсија во рамките на Ла Лига.

Виљареал Клуб де Футбол немаше проблем на гостински терен, постигна еден гол, но успеа да ја зачува сопствената мрежа, па оствари гостинска победа со 1:0.

Сите шанси, акции и голови во хајлајтсот од натпреварот подолу на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/lwrmz.mp4?token=1514054379-oOvyllArmwPeN%2Fyz6Nccuy8TrGbHJHPlkUg8H4y6304%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Играш прогресија на онлајн рулет? Провери ги сите информации за Мартингејл систем системот на casinobonus.mk.