Свонси Сити vs Кристал Палас ФК голови и хајлајтс

во Сабота, 23 Декември, Свонси Сити на домашен терен играше против Кристал Палас ФК во рамките на Премиер лига.

Двата тима го пронајдоа патот кон противничкиот гол, но натпреварот заврши без победник.

Најдобрите моменти од натпреварот меѓу Свонси Сити и Кристал Палас ФК погледнете ги на хајлајтсот на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/hvae5.mp4?token=1514052149-zPp2%2BO5%2BlMitS9WHp4WCCJ77HHjN%2BUpDD9PEqGP734k%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Добиј ги најновите совети за кладење за Премиер лига.