Хајлајтс и голови од СПАЛ 2013 vs Торино ФК

Во Сабота, 23 Декември 2017, Торино ФК му гостуваше на СПАЛ 2013 во рамките на Серија А.

Двата тима, СПАЛ 2013 и Торино ФК по два пати го погодија противничкиот гол, па после последниот свиреж на судијата, резултатот беше 2:2.

Видете ги сите хајлајтси и голови во видеото на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/lq9gr.mp4?token=1514050863-jUS7V7LK6By86g5uXVGUnJjtlkIFwB582cNgD%2Fjpup8%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Сакаш да играш онлајн казино? На casinobonus.mk провери кои онлајн казина нудат најдобри услови за уплата и исплата и најдобри бонуси.