Сиваспор vs Бешикташ голови и хајлајтс

Сиваспор на својот стадион го пречека Бешикташ во рамките на Супер Лига, во Сабота, 23 12.

Сиваспор прими еден гол, но успеа да постигне два гола, па забележа победа со резултат 2:1.

Видете ги најдобрите шанси и голови во хајлајтсот од натпреварот.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/2f6pu.mp4?token=1514047496-I2mzpxMgzWkZ3gQMhyU5l4xfAzxtqaCeXW0x1VmBV1c%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Прочитајте ја рецензија на обложувалницата на Bet365