Конјаспор vs Фенербахче голови и хајлајтс

во Сабота, 23 Декември, Конјаспор на домашен терен играше против Фенербахче во рамките на Супер Лига.

Гледачите имаа можност да видат по еден гол на двете страни и натпреварот немаше победник, заврши со резултат 1:1.

На натпреварот помеѓу Конјаспор и Фенербахче имаше доста акции и истите можете да ги погледнете во хајлатсот од натпреварот подолу.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/54gsj.mp4?token=1514058981-9KVwQYkY0JsGPrM6WVr5C74MpHb5zX1D%2Bqvebth988I%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Посетете го Casinobonus.mk и научете повеќе за рулет системот