Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Реал Мадрид и ФК Барселона

во Сабота, 23 Декември, Реал Мадрид на домашен терен играше против ФК Барселона во рамките на Ла Лига.

Реал Мадрид и покрај сите напори не успеа да постигне гол, додека ФК Барселона постигна повеќе од доволни 3 гола и победи со точен резултат 3-0.

На оваа страна можете да ги прегледате најдобрите инсерти од натпреварот помеѓу Реал Мадрид и ФК Барселона.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/x0iig.mp4?token=1514037701-6VvxkQpy%2FWVoXAEDhQtSNeqsLbyxCyDcAVnKMfRq2hQ%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Види ги коефициентите што ги нуди Bet365 на kladenje.mk