Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Арсенал ФК и Ливерпул ФК

Арсенал ФК и Ливерпул ФК одиграа натпревар во рамките на Премиер лига, во Петок, 22 12 2017.

Стрелците на двата тима беа расположени и по 3 пати ја тресеа противничката мрежа. Па натпреварот заври со точен резултат 3-3.

Проверете ги најдобрите моменти од натпреварот во видеото на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/7ubtz.mp4?token=1513984735-homD%2BrCLazBZw6nwKOug2kYh9%2BqIVfSqZFhDWsZppYc%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Играш прогресија на онлајн рулет? Провери ги сите информации за Мартингејл систем системот на casinobonus.mk.