Видео од натпреварот 1. ФК Хеиденхеим 1846 vs Ајнтрахт Франкфурт

1. ФК Хеиденхеим 1846 и Ајнтрахт Франкфурт одиграа натпревар во рамките на Германски Куп, во Среда, 20 12 2017.

Ниту 1. ФК Хеиденхеим 1846 ни Ајнтрахт Франкфурт не постигнаа гол на натпреварот.

Натпреварот заврши без голови, а најдобрите моменти и акции можете да ги видите на видео хајлајтсот на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/fysrv.mp4?token=1513813352-XupM1TSGFNZOe36hShT3vX6TTuTsgIf7NsVY%2BpWJ1UM%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Посетете го Casinobonus.mk и научете повеќе за рулет системот