ПСЖ vs Каен голови и хајлајтс

Во рамките на Лига 1 се одигра натпреварот помеѓу домаќинот ПСЖ и гостинот Каен, во Среда, 20 Декември 2017.

Нападите на двата тима фукционираа одлично, но нападот на Каен беше помалку ефикасен и го загуби натпреварот со резултат 3-1.

Видете ги најдобрите шанси и голови во хајлајтсот од натпреварот.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/82g7o.mp4?token=1513810978-7HqTnLxejhV5771cGS3Mtb2oXzbRqI7jx7eURai0lgM%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Сите информации за кладење на едно место – kladenje.mk