Хајлајтс и голови од Монако vs Рен

Монако го нагости Рен во рамките на Лига 1 меч, во Среда, 20 Декември 2017.

Монако прими еден гол, но успеа да постигне два гола, па забележа победа со резултат 2:1.

На оваа страна можете да ги погледнете головите, акциите од натпреварот помеѓу Монако и Рен.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/ki46c.mp4?token=1513810981-7xPbCftOu4D9RZaEHOV6dQjNS9HFVHKvfwBD3dtqFyU%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Сакаш да играш онлајн казино? На casinobonus.mk провери кои онлајн казина нудат најдобри услови за уплата и исплата и најдобри бонуси.