ФК Шалке 04 vs 1. ФК Келн голови и хајлајтс

во Вторник, 19 Декември, ФК Шалке 04 на домашен терен играше против 1. ФК Келн во рамките на Германски Куп.

Одбраната на ФК Шалке 04 одлично ја заврши работата и не беше совладана ниту еднаш. Па голот кој го постигна ФК Шалке 04 беше доволен за победа од 1:0.

На оваа страна можете да ги погледнете головите, акциите од натпреварот помеѓу ФК Шалке 04 и 1. ФК Келн.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/u6v0x.mp4?token=1513724580-UZZenQUEJbLuohMSFIA53O%2BuDxVRcZ4fHPmOiuhGmK0%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Преглед и видео ривју на онлајн слотови од најдобрите казина на Македонски јазик само на casinobonus.mk