Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу ФК Барселона и Депортиво Ла Коруња

Во Недела, 17 Декември, ФК Барселона и Депортиво Ла Коруња одиграа натпревар во рамките на Ла Лига.

ФК Барселона постигна 4 гола и успеа да ја зачува сопствената мрежа, па забележа висока победа од 4-0.

Проверете ги најдобрите моменти од натпреварот во видеото на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/7i5vj.mp4?token=1513551643-0YRmgAVaucOgwJzoDRdr1S%2B715Xkglt8CNn6g3YF248%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Сите информации за кладење на едно место – kladenje.mk