Хајлајтс и голови од Аталанта Бергамаска Калчо vs СС Лацио

Аталанта Бергамаска Калчо на својот стадион го пречека СС Лацио во рамките на Серија А, во Недела, 17 12.

Стрелците на двата тима беа расположени и по 3 пати ја тресеа противничката мрежа. Па натпреварот заври со точен резултат 3-3.

Видете ги сите хајлајтси и голови во видеото на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/2s1m9.mp4?token=1513550257-LI2gxbVkLAcl39SOUMF6ZbsMlLdWr5nGNzLLLbI7WAA%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

На casinobonus.mk најди ги најдобрите бонуси игратис спинови на најдобрите онлајн казина.