Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Фенербахче и Карабукспор

Фенербахче го пречека Карабукспор во Понеделник, 18 Декември.

Публиката можеше да види возбудлив натпревар на кој беа постигнати 2 гола и двата во мрежата на Карабукспор. Тоа резултираше со победа на Фенербахче од 2:0.

На оваа страна можете да ги погледнете головите, акциите од натпреварот помеѓу Фенербахче и Карабукспор.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/ts59o.mp4?token=1513627375-X3BdemVQcqtwlRu9bL3r5P22sk3BTh2vaY9g41HCcDg%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Сакаш да играш онлајн казино? На casinobonus.mk провери кои онлајн казина нудат најдобри услови за уплата и исплата и најдобри бонуси.