Хајлајтс и голови од Гезтепе vs Конјаспор

Гезтепе на својот стадион го пречека Конјаспор во рамките на Супер Лига, во Понеделник, 18 12.

Гезтепе успеа да постигне само еден гол. Сепак тој се покажа како доволен за победа од 1:0, бидејќи Конјаспор не постигна ниту еден гол.

Сите акции, голови и хајлајтс од натпреварот помеѓу Гезтепе и Конјаспор.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/zsxx5.mp4?token=1513626918-HaFzhboLgyZ3Ij3eGSrWYLUPVj9ZkxIVx6AiqQ3%2BtaM%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Прочитајте ја рецензија на обложувалницата на Bet365