Страсбург Алсаче vs Тулуз ФК голови и хајлајтс

Во Сабота, 16 Декември 2017, Тулуз ФК му гостуваше на Страсбург Алсаче во рамките на Лига 1.

Страсбург Алсаче прими еден гол, но успеа да постигне два гола, па забележа победа со резултат 2:1.

Во ова видео можете да ги прегледате клучните моменти од натпреварот помеѓу Страсбург Алсаче и Тулуз ФК.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/merge-n3vsr.mp4?token=1513461124-NdsWkLWLEBtcmM6jCWQ6pqNM83w8HKvwDuBY2SO11f0%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

На casinobonus.mk најди ги најдобрите бонуси игратис спинови на најдобрите онлајн казина.