СпВгг Гројтер Фурт vs СВ Дармштад 1898 голови и хајлајтс

СпВгг Гројтер Фурт го пречека СВ Дармштад 1898 во Недела, 17 Декември.

Двата тима го пронајдоа патот кон противничкиот гол, но натпреварот заврши без победник.

Проверете ги најдобрите моменти од натпреварот во видеото на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/py19i.mp4?token=1513530170-c9Hwpx3jDbKg30vqdiRDvvxAsX6l4hcS4b1Jg8iw7dQ%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Ти треба помош каде да се обложуваш? Спореди ги кладилниците на kladenje.mk