Хајлајтс и голови од Хановер 96 vs ТСВ Баер 04 Левекузен

Хановер 96 на својот стадион го пречека ТСВ Баер 04 Левекузен во рамките на Бундеслига, во Недела, 17 12.

Натпреварот беше возбудлив за гледање, публиката виде доста голови, но тие беа подеднакво распоредени за двата тима, па натпреварот заврши без победник со резултат 4-4.

На оваа страна можете да ги погледнете головите, акциите од натпреварот помеѓу Хановер 96 и ТСВ Баер 04 Левекузен.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/9l8so.mp4?token=1513533754-G91%2FPncChrIKqQ89xfKfiowRSjYPt3CUpZGpb96tnpw%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Casinobonus.mk ви ги нуди сите информации за играње на онлајн казино во Македонија. Бесплатни совети, рецензии на казина, гратис спинови и бонуси.