Хајлајтс и голови од АФК Бурнмаут vs Ливерпул ФК

Во Недела, 17 Декември, АФК Бурнмаут го пречека Ливерпул ФК во рамките на Премиер лига меч.

На натпреварот беа постигнати 4 гола, но на разочарување на домашните навивачи сите ги постигна Ливерпул ФК, па АФК Бурнмаут го загуби мечот со резултат 4-0.

Во видео хајлајтсот од натпреварот помеѓу АФК Бурнмаут и Ливерпул ФК можете да ги видите најдобрите моменти, акции и голови.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/5m5md.mp4?token=1513544571-XFD5VPRYW57sksOm4BUPPICGzo4heE5kMdINuMaBzYw%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Неверојатни бонуси, одлични коефициенти и предлог типови на kladenje.mk