АЦФ Фиорентина vs Џенова ЦФЦ хајлајтс

Во Недела, 17 Декември, АЦФ Фиорентина го пречека Џенова ЦФЦ во рамките на Серија А меч.

Од реализациска гледна точка, натпреварот беше малку здодевен со оглед на фактот дека ниту еден тим не постигна гол.

Натпреварот заврши без голови, а најдобрите моменти и акции можете да ги видите на видео хајлајтсот на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/pwqq5.mp4?token=1513530184-NBu8hDLa8QPInaNcQkpALwUmdyN2cDa%2BEgW8ix0gahk%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

На kladenje.mk ги рангиравме најдобрите онлајн кладилници. Провери каде имаш најдобри услови.