Видео од натпреварот Севиља ФЦ vs Леванте

Во Петок, 15 Декември, Севиља ФЦ го пречека Леванте во рамките на Ла Лига меч.

Ниту Севиља ФЦ ни Леванте не постигнаа гол на натпреварот.

Во хајлајтсот од натпреварот нема да најдете голови бидејќи истиот заврши 0:0, но тука се сите шанси, акции и најдобри моменти кои вредат да се погледнат.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/xwwaz.mp4?token=1513378885-ctxBwUnMi3XAht5E8sfimA9S9TmHzog72cXEfviyE8w%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Види ги казино рецензиите за најдобрите казина достапни за Македонци.