Хајлајтс и голови од АС Сент Етјен Лоир vs Монако

Во Петок, 15 Декември, АС Сент Етјен Лоир и Монако одиграа натпревар во рамките на Лига 1.

Натпреварот изобилуваше со голови и беа постигнати точно 4 гола, сите во мрежата на АС Сент Етјен Лоир. Тоа резултираше со победа на Монако од 4-0.

На оваа страна можете да ги погледнете головите, акциите од натпреварот помеѓу АС Сент Етјен Лоир и Монако.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/b7l6r.mp4?token=1513378643-bHbBdoaggWFefvtVdGKuM670clnvY9QAoPoZtKZkB3Q%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Обложувалници, рецензии, типови проверете ги најдобрите на kladenje.mk