Видео од натпреварот Генчербирлиги vs Кашимпаса

Генчербирлиги на домашен терен играше против Кашимпаса во рамките на Супер Лига, во Сабота, 16 Декември.

Ниту Генчербирлиги ни Кашимпаса не постигнаа гол на натпреварот.

Иако не бе постигнати голови на овој натпревар, можете да го изгледате хајлајтсот на видеото подолу.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/dgydd.mp4?token=1513435410-FI3mJAeiAtLsX9%2FCh1Pj9co%2Fk9tWmaQM%2BukskuEMIsM%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Kadenje.mk ви ги нуди сите информации за онлајн кладење во Македонија. Одлични предлог типови и рецензија на обложувалници, бонуси.