Видео од натпреварот Брентфорд ФК vs Барнсли ФК

Во Сабота, 16 Декември 2017, Барнсли ФК му гостуваше на Брентфорд ФК во рамките на Чемпионшип.

На натпреварот не беше постигнат ниту еден гол.

Во хајлајтсот од натпреварот нема да најдете голови бидејќи истиот заврши 0:0, но тука се сите шанси, акции и најдобри моменти кои вредат да се погледнат.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/2nm57.mp4?token=1513453657-2r9vJl%2FPn2z8V%2Bfl%2B7nRoM1FW1%2BKhlrHIcPRQhB3Ovk%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Ги погодуваш натпреварите од Чемпионшип? Провери кој нуди најдобри коефициенти на kladenje.mk