Милвол ФК vs Мидлсборо ФК голови и хајлајтс

Во Сабота, 16 Декември, Милвол ФК го пречека Мидлсборо ФК во рамките на Чемпионшип меч.

Натпреварот беше возбудлив, со многу шанси, но Милвол ФК успеа да реализира две, додека Мидлсборо ФК само една, па поради тоа го загуби натпреварот со 2:1.

На оваа страна можете да ги прегледате најдобрите инсерти од натпреварот помеѓу Милвол ФК и Мидлсборо ФК.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/9urj9.mp4?token=1513453903-KepwffyeqrD7NWutvziUAC115wZnaNtiSuQ4ee3lFBU%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

На casinobonus.mk најди ги најдобрите бонуси игратис спинови на најдобрите онлајн казина.