Хајлајтс и голови од Лидс Јунајтед ФК vs Норвич Сити ФК

Во Сабота, 16 Декември, Лидс Јунајтед ФК и Норвич Сити ФК одиграа натпревар во рамките на Чемпионшип.

Одбраната на Лидс Јунајтед ФК одлично ја заврши работата и не беше совладана ниту еднаш. Па голот кој го постигна Лидс Јунајтед ФК беше доволен за победа од 1:0.

Видете ги најдобрите шанси и голови во хајлајтсот од натпреварот.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/1z4m4.mp4?token=1513453899-Eub4L6W7TMSGKgxsCKQ6TLT1xiy3%2BOgkwb2xjICJkDI%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Сакаш да играш онлајн казино? На casinobonus.mk провери кои онлајн казина нудат најдобри услови за уплата и исплата и најдобри бонуси.