Бирмингем Сити ФК vs Квинс Парк Ренџерс ФК голови и хајлајтс

Во Сабота, 16 Декември, Бирмингем Сити ФК и Квинс Парк Ренџерс ФК одиграа натпревар во рамките на Чемпионшип.

Квинс Парк Ренџерс ФК прими еден гол, но успеа да постигне два гола и ја разочара домашната публика, па забележа победа и три бода со резултат 2:1.

Видете ги најдобрите шанси и голови во хајлајтсот од натпреварот.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/qdfwc.mp4?token=1513453599-8o2FRrrWcqG5nRKA6D8qDE7KylFTIooTxgHpMLQwA3A%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Преглед и видео ривју на онлајн слотови од најдобрите казина на Македонски јазик само на casinobonus.mk