Хајлајтс и голови од Сандерленд АФК vs Фулам ФК

Во Сабота, 16 Декември, Сандерленд АФК го нагости Фулам ФК во рамките на Чемпионшип натпревар.

Натпреварот беше израмнет, една шанса Сандерленд АФК претвори во гол, и тоа беше доволно за победа од 1:0.

Проверете ги најдобрите моменти од натпреварот во видеото на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/uh427.mp4?token=1513453597-c6Idx%2BHicJBWzF9lOvr%2BKKmzfga4%2FFpxJnlzZUiVUhE%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Сакаш да играш онлајн казино? На casinobonus.mk провери кои онлајн казина нудат најдобри услови за уплата и исплата и најдобри бонуси.