Грононген vs ПСВ голови и хајлајтс

Во Среда, 13 Декември, Грононген на својот стадион го пречека ПСВ во рамките на Ередивизија.

Стрелците на двата тима беа расположени и по 3 пати ја тресеа противничката мрежа. Па натпреварот заври со точен резултат 3-3.

Видете ги најдобрите шанси и голови во хајлајтсот од натпреварот.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/4ykm0.mp4?token=1513198020-QqDUUXX%2Bcj7i789SOqB%2B3ejRxYHTxNgPP1zmYU%2BtgdU%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Сите информации за кладење на едно место – kladenje.mk