АЦФ Фиорентина vs УЦ Сампдорија голови и хајлајтс

АЦФ Фиорентина го пречека УЦ Сампдорија во Среда, 13 Декември.

Двата тима имаа многу шанси за гол, но АЦФ Фиорентина успеа 3 да ги претвори во гол, додека УЦ Сампдорија искористи само 2 шанси. Тоа резултираше со победа на АЦФ Фиорентина со точен резултат 3-2.

На оваа страна можете да ги погледнете головите, акциите од натпреварот помеѓу АЦФ Фиорентина и УЦ Сампдорија.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/zhn1i.mp4?token=1513199015-juZa7kFh%2BuQsrfdonMf9AMT98VNQJVAJV3lwI6TmSfs%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Играш прогресија на онлајн рулет? Провери ги сите информации за Мартингејл систем системот на casinobonus.mk.