Видео од натпреварот Гремио vs Пачука

Гремио на домашен терен играше против Пачука во рамките на ФИФА Клубско Светско првенство, во Вторник, 12 Декември.

На натпреварот не беше постигнат ниту еден гол.

Во хајлајтсот од натпреварот нема да најдете голови бидејќи истиот заврши 0:0, но тука се сите шанси, акции и најдобри моменти кои вредат да се погледнат.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/3mnch.mp4?token=1513112578-P8dcn2e82pkeZrP3iioLPzLpbaLEkMr5NZ9hRMMgTrc%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Посети ја kladenje.mk и информирај се за најновите бонуси.