Хајлајтс и голови од Џенова ЦФЦ vs Аталанта Бергамаска Калчо

Во Вторник, 12 Декември, Џенова ЦФЦ го нагости Аталанта Бергамаска Калчо во рамките на Серија А натпревар.

Џенова ЦФЦ успеа да постигне еден гол, но дозволи нивната мрежа да се тресе два пати. Тоа резултираше со победа на Аталанта Бергамаска Калчо од 2:1.

Сите акции, голови и хајлајтс од натпреварот помеѓу Џенова ЦФЦ и Аталанта Бергамаска Калчо.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/z2e3e.mp4?token=1513111985-1lr%2B%2FE73njxci0bBiJ9vn0Zhd5xpncHPpnkh%2B3YgHII%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Сакаш да играш онлајн казино? На casinobonus.mk провери кои онлајн казина нудат најдобри услови за уплата и исплата и најдобри бонуси.