Трабзонспор vs Ерзурум ББ голови и хајлајтс

Трабзонспор го пречека Ерзурум ББ во Вторник, 12 Декември.

Нападите на двата тима фукционираа одлично, но нападот на Ерзурум ББ беше помалку ефикасен и го загуби натпреварот со резултат 5-1.

На оваа страна можете да ги погледнете головите, акциите од натпреварот помеѓу Трабзонспор и Ерзурум ББ.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/5obk0.mp4?token=1513105189-VV05xr2yncRk7HIVSLI8rmzF0bCfGyyPYsuzWBtFzVY%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Сакаш да играш онлајн казино? На casinobonus.mk провери кои онлајн казина нудат најдобри услови за уплата и исплата и најдобри бонуси.