СС Лацио vs Торино ФК голови и хајлајтс

СС Лацио на својот стадион го пречека Торино ФК во рамките на Серија А, во Понеделник, 11 12.

Возбудлив натпревар со многу голови на двете страни, но Торино ФК успеа да постигне повеќе голови, забележа победа со резултат 3-1 и ги однесе трите бода дома.

Проверете ги најдобрите моменти од натпреварот во видеото на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/x1nxk.mp4?token=1513032206-Ux2q13DSW8RBBWbizlOJwEkgb%2BoAI5TOGvKBc6onMvE%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Прочитајте ја рецензијата за обложувалницата 1xbet на следниов линк 1xbet.