Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Еспањол и Жирона

Во Понеделник, 11 Декември 2017, Жирона му гостуваше на Еспањол во рамките на Ла Лига.

Жирона немаше проблем на гостински терен, постигна еден гол, но успеа да ја зачува сопствената мрежа, па оствари гостинска победа со 1:0.

Видете ги сите хајлајтси и голови во видеото на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/yqrdo.mp4?token=1513033395-A%2FdqqGUvcupERV3rzUMybm6bXnuaSiCazPTwo8u%2FE18%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Играш прогресија на онлајн рулет? Провери ги сите информации за Мартингејл систем системот на casinobonus.mk.