Тулуз ФК vs ФК Бордо голови и хајлајтс

Во Вторник, 12 Декември 2017, ФК Бордо му гостуваше на Тулуз ФК во рамките на Лига Куп.

ФК Бордо не успеа да постигне ниту еден гол, додека голманот на ФК Бордо беше совладан два пати. Тоа резултираше со победа на [%HOMETEAM %] од 2:0.

Во видео хајлајтсот од натпреварот помеѓу Тулуз ФК и ФК Бордо можете да ги видите најдобрите моменти, акции и голови.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/merge-ruaz0.mp4?token=1513112582-orFEVKz5oAFoAQypAkCw4ILf51vyWjpdYDEVf8%2FVcFw%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Прочитајте ја рецензијата за обложувалницата 1xbet на следниов линк 1xbet.