Хајлајтс и голови од Виљареал vs Барселона

Виљареал го пречека Барселона во Недела, 10 Декември.

Барселона создаде повеќе шанси, постигна два гола и успеа да ја зачува сопствената мрежа. Тоа резултираше со победа на Барселона од 2:0.

Проверете ги најдобрите моменти од натпреварот во видеото на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/2ut3b.mp4?token=1512945900-1bZAvQbaAnAXbj58AdyYtJeTRqJQx8pKZE3J%2BfiSNog%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Посетете го Casinobonus.mk и научете повеќе за рулет системот