Видео од натпреварот Јувентус ФК vs ФЦ Интернационале Милано

Јувентус ФК го нагости ФЦ Интернационале Милано во рамките на Серија А меч, во Сабота, 9 Декември 2017.

Нема голови кои можат да се видат на хајлајтс, бидејќи натпреварот помеѓу Јувентус ФК и ФЦ Интернационале Милано заврши со резултат 0:0.

Иако не бе постигнати голови на овој натпревар, можете да го изгледате хајлајтсот на видеото подолу.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/ecxnh.mp4?token=1512860617-0WvWRy8EvnvG9QzliZedHu%2BGdoeVw5yBidY0oI%2FYB74%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Ти треба помош каде да се обложуваш? Спореди ги кладилниците на kladenje.mk