Видео од натпреварот АЦ Киево Верона vs АС Рома

Во Недела, 10 Декември 2017, АС Рома му гостуваше на АЦ Киево Верона во рамките на Серија А.

АЦ Киево Верона го пречека АС Рома во рамките на Серија А но мрежите мируваа и натпреварот заврши без голови.

Натпреварот заврши без голови, а најдобрите моменти и акции можете да ги видите на видео хајлајтсот на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/qwft2.mp4?token=1512916623-gHMyEzTPn4uc4Ty6tu6t4NXX6T3WjAyW3OcrIN0Fr1M%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Најди ги најдобрите казино бонуси на casinobonus.mk