СПАЛ 2013 vs Хелас Верона ФЦ голови и хајлајтс

Во Недела, 10 Декември, СПАЛ 2013 го нагости Хелас Верона ФЦ во рамките на Серија А натпревар.

Секој тим постигна точно 2 гола, па натпреварот заврши со резултат 2:2.

Сите шанси, акции и голови во хајлајтсот од натпреварот подолу на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/u5uji.mp4?token=1512924368-6YSpveocVjLezDyLfI1YWIAZp9FXGyoyprfWN5uu9rs%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Сакаш да играш онлајн казино? На casinobonus.mk провери кои онлајн казина нудат најдобри услови за уплата и исплата и најдобри бонуси.