Реал Бетис vs Атлетико Мадрид голови и хајлајтс

Реал Бетис го нагости Атлетико Мадрид во рамките на Ла Лига меч, во Недела, 10 Декември 2017.

Одбраната на гостинскиот тим, Атлетико Мадрид, одлично ја заврши работата, не беше совладана ниту еднаш и задоволна си замина дома. Голот кој го постигна Атлетико Мадрид беше доволен за победа од 1:0 и освојување на трите бода.

Тука можете да ги гледате хајлајтсите и головите.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/x2noq_1.mp4?token=1512931574-UhlBevmXTlSlAzcJ2Z8HyRGQyMGteM%2FlDzw2TTkAvI4%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Casinobonus.mk ви ги нуди сите информации за играње на онлајн казино во Македонија. Бесплатни совети, рецензии на казина, гратис спинови и бонуси.