Кајзериспор vs Бешикташ голови и хајлајтс

Кајзериспор го пречека Бешикташ во Недела, 10 Декември.

Кајзериспор и Бешикташ постигнаа само по еден гол, и натпреварот заврши без победник, 1:1.

Во ова видео можете да ги прегледате клучните моменти од натпреварот помеѓу Кајзериспор и Бешикташ.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/ptazz.mp4?token=1512936209-UMbaQftmouHcUH5g1YqgOFdkGxTD%2BToW8MaD95cnbGw%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Најди ги најдобрите казино бонуси на casinobonus.mk