Хајлајтс и голови од СпВгг Гројтер Фурт vs 1. ФК Хеиденхеим 1846

СпВгг Гројтер Фурт на својот стадион го пречека 1. ФК Хеиденхеим 1846 во рамките на 2ра Бундеслига, во Сабота, 9 12.

На натпреварот беше постигнат само еден гол, а голот го постигна СпВгг Гројтер Фурт. Поради тоа СпВгг Гројтер Фурт го доби натпреварот со 1:0.

На оваа страна можете да ги погледнете головите, акциите од натпреварот помеѓу СпВгг Гројтер Фурт и 1. ФК Хеиденхеим 1846.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/w1o59.mp4?token=1512830458-oA%2FQ%2Ba4UepxHHDvV07MScdZH7oe2LrP%2FvtRPKXFQw%2Fs%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Преглед и видео ривју на онлајн слотови од најдобрите казина на Македонски јазик само на casinobonus.mk