Гетафе vs Еибар хајлајтс

Во Сабота, 9 Декември, Гетафе го нагости Еибар во рамките на Ла Лига натпревар.

Нема голови кои можат да се видат на хајлајтс, бидејќи натпреварот помеѓу Гетафе и Еибар заврши со резултат 0:0.

Во хајлајтсот од натпреварот нема да најдете голови бидејќи истиот заврши 0:0, но тука се сите шанси, акции и најдобри моменти кои вредат да се погледнат.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/pkqc0_1.mp4?token=1512831749-C6pxKq1NHFqzZWmE9phQjMRu%2BUGXSE1Th9mXiu2cqNo%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Сите информации за кладење на едно место – kladenje.mk