Хајлајтс и голови од РБ Лајпциг vs 1. ФСВ Мајнц 05

РБ Лајпциг го пречека 1. ФСВ Мајнц 05 во Сабота, 9 Декември.

На натпреварот имаше вкупно 4 гола, но тие рамноправно беа распоредени помеѓу РБ Лајпциг и 1. ФСВ Мајнц 05, па мечот заврши со резултат 2:2.

На натпреварот помеѓу РБ Лајпциг и 1. ФСВ Мајнц 05 имаше доста акции и истите можете да ги погледнете во хајлатсот од натпреварот подолу.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/4qo9p.mp4?token=1512842607-ngXyG%2F0ago%2FLelYUcDSFyVz8Otp4XIVzG17Frtq6poU%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Играш прогресија на онлајн рулет? Провери ги сите информации за Мартингејл систем системот на casinobonus.mk.